Zabiegi na dłonie

Dłonie stanowią wizytówkę człowieka.

Manicure

Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach, dlatego też panie tak często decydują się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Zastosowanie specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników pozwala na dokładne usunięcie skórek wokół paznokcia i nadanie mu pożądanego kształtu, w tym również kształtu, którego nie narzuca naturalny profil palca i płytki paznokciowej. 


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.
To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, wykorzystywane w tej nowatorskiej metodzie stylizacji paznokci, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych.


Paznokcie żelowe

Manicure żelowy to rodzaj manicure, który wykonywany jest bezpośrednio na płytce paznokcia, tipsie lub przedłużanym szablonie. Do wykonania paznokci żelowych wykorzystywany jest specjalny żel utwardzany przy pomocy światła UV. Manicure żelowy jest doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczek delikatnych, łamliwych i kruchych paznokci.
Ponadto stylizacja wykonana metodą żelową umożliwia przedłużenie paznokci wraz z nadaniem im odpowiedniego kształtu. Przy budowaniu paznokci wykorzystuje się specjalny żel budujący oraz specjalne szablony lub tipsy. Metoda żelowa umożliwia również zatapianie ozdobnych elementów takich jak brokat, kamyczki, diamenciki czy perełki.
Manicure żelowy dzięki swojej trwałości potrafi utrzymać się nawet do 4 tygodni na paznokciach i co ok. 2- 3 tygodni konieczne jest ich uzupełnianie w zależności od tego, jak szybko rosną naturalne paznokcie.