Zabiegi na dłonie

Dłonie stanowią wizytówkę człowieka.

Manicure

Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach, dlatego też panie tak często decydują się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Zastosowanie specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników pozwala na dokładne usunięcie skórek wokół paznokcia i nadanie mu pożądanego kształtu, w tym również kształtu, którego nie narzuca naturalny profil palca i płytki paznokciowej. 


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.


Parafina na dłonie/stopy

Zabieg parafinowy to świetne rozwiązanie problemu dyskomfortu skóry podczas jesiennych i zimowych chłodów. Przesuszona i zniszczona warunkami atmosferycznymi skóra wymaga wtedy dodatkowej pielęgnacji. Parafina nie tylko poprawia wygląd dłoni, a także stóp, ale i przywraca komfort i estetykę paznokciom.

Zabieg parafinowy polecany jest dla wszystkich kobiet. Szczególnie doceniony zostanie przez te z nas, które mają dłonie podatne na uszkodzenia i przesuszenia. Parafina regeneruje zarówno skórę, jak i paznokcie, a efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka dni.