Zabiegi wypełniające zmarszczki

Przedłużmy radość z młodego wyglądu skóry.

Kwas hialuronowy VISCODERM

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz. 

Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy ,szyi ,dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. 

Linia Produktów VISCODERM to Kwas hialuronowy naturalny, wytwarzany w procesie biotechnologicznym , nie sieciowany . Viscoderm to kwas hialuronowy nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych i infekcji skóry , typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego  odzwierzęcego . Kwas hialuronowy VISCODERM jest wytwarzany bez GMO . Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.

Produkowany w najwyższych standardach jakościowymch GMP ( Good Manufacturing  Practice)


Kwas hialuronowy JUVES

FigurHA to sterylny, przezroczysty żel do wstrzykiwań zawierający najwyższej jakości kwas hialuronowy o jednorodnej strukturze. Kwas hialuronowy (hialuronian sodu) -HA jest pochodzenia niezwierzęcego i pochodzi z bio-fermentacji. Zawiera 20% usieciowanego HA (20 mg / ml) i BDDE ppm. BDDE jest najbezpieczniejszym i mniej toksycznym środkiem sieciującym. Masa cząsteczkowa jest bardzo wysoka (3 miliony daltonów). Ta cecha i fakt, że jest usieciowany HA, zwiększają odporność na degradację przez hialuronidazy, a tym samym maksymalizują utrzymywanie czasu trwania wypełniacza w tkance.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – zabieg polega na śródskórnym wstrzykiwaniu niewielkich ilości leków lub innych substancji aktywnych. Stosowana jest do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, odmłodzenia, leczenie cellulitu, rozstępów, a także w profilaktyce łysienia. Mezoterapia igłowa jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, niweluje przebarwienia, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Przeciwwskazania do mezoterapii podzielić można na bezwzględne i względne:

Bezwzględne:
• ciąża i okres karmienia
• alergia na preparaty używane podczas zabiegu
• miejscowa infekcja wirusowa (opryszczka) bakteryjna lub grzybicza
• cukrzyca nieleczona
• skóra źle tolerująca iniekcje

Względne: przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych lub niesterydowych leków przeciwzapalnych (zazwyczaj zaleca się odstawienie tych leków na kilka dni przed zabiegiem) choroby nowotworowe i brak współpracy pacjenta.

Wskazania do zabiegu: biorewitalizacja, ujędrnienie, nawilżenie, odżywienie skóry, profilaktyka starzenia skóry, profilaktyka wypadania włosów, cellulit, rozstępy skórne, przerosłe blizny i keloid, przebarwienia skóry, regeneracja skóry na dłoniach.

Program zabiegów:
Faza lecznicza w zależności od rodzaju problemu: od 3 do 5 zabiegów co – 14 dni. Faza podtrzymująca: 1zabieg co 1-3 miesiące.

Zalecenia po zabiegu do 7 dni: unikać słońca, unikać sauny, wysiłku fizycznego, unikać innych zabiegów na obszary poddane mezoterapii, unikanie masaży, nie stosować szorstkich ręczników, przez kilka dni nie stosować kremów, nie pić alkoholu bezpośrednio po zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa
  • infekcje wirusowe (opryszczka)
  • choroby drobnoustrojowe (np. katar)
  • gorączka

Zabieg Infusion Superlift YONELLE

Superintensywny zabieg z mezoterapią mikroigłową silnie liftingujący i ujędrniający cerę dojrzałą 40+. Nowatorski, wielofazowy zabieg z retinolem infuzyjnym. Zapewnia absolutnie spektakularny efekt odmłodzenia wyglądu skóry dojrzałej! Silnie liftinguje, ujędrnia, wygładza, redukuje widoczność zmarszczek. Cera staje się doskonale napięta, młodzieńczo sprężysta, zachwycająco gładka, nawilżona, rozjaśniona. Ponadprzeciętne efekty uzyskano dzięki zastosowaniu mininiwazyjnej techniki mikronakłuwania skóry i potrójnego peelingu oraz kosmeceutyków zawierających retinol, kwas fitowy i mlekowy oraz czynnik wzrostu (epidermal growth factor) i kwas hialuronowy. Polecany w serii, jako kuracja intensywnej odnowy biologicznej skóry, oraz jako zabieg pojedynczy.


Zabieg derma solution mesococktail PURLES

Zaprojektowane w myśl trzech zasad: bezkompromisowa skuteczność w działaniu, najwyższa jakość produktów oraz chirurgiczna precyzja w osiąganiu efektów pielęgnacyjnych. Kluczowym punktem terapii jest aplikacja zaawansowanego koktajlu, który odpowiada na potrzeby pielęgnacyjne skóry. Produkt można wprowadzić stosując metody mezoterapii mikroigłowej lub mezoterapii bezigłowej. Mezococktaile bazują na składnikach dotychczas stosowanych wyłącznie przez lekarzy, a które odwołują się do dziedzictwa natury. Dzięki tak kompleksowej formie, efekty zabiegów Mesococktail Skin Therapy, usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Walcząc z objawami upływu czasu, gwarantują optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. Pobudzają procesy odnowy biologicznej oraz odbudowy zniszczonych struktur, co ma zasadniczy wpływ na jej wygląd.


Aminokwasowa terapia zastępcza JALUPRO

Zabiegi z zastosowaniem mezoterapii igłowej przywracają blask i elastyczność skórze oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Doskonale działają na skórę twarzy, jak i również całego ciała. Redukują zmarszczki i zapobiegają jej starzeniu. Zastosowanie preparatu zapewnia poprawę wyglądu blizn – potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów. Stosowany jest również jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych, zapewniając optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworząc swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną. Zabieg Jalupro sprawdza się też znakomicie w przypadku wiotkości skóry ramion, ud, kolan i brzucha.