Zabiegi wypełniające zmarszczki

Przedłużmy radość z młodego wyglądu skóry.

Kwas hialuronowy VISCODERM

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz. 

Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy ,szyi ,dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. 

Linia Produktów VISCODERM to Kwas hialuronowy naturalny, wytwarzany w procesie biotechnologicznym , nie sieciowany . Viscoderm to kwas hialuronowy nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych i infekcji skóry , typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego  odzwierzęcego . Kwas hialuronowy VISCODERM jest wytwarzany bez GMO . Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.

Produkowany w najwyższych standardach jakościowymch GMP ( Good Manufacturing  Practice


Kwas hialuronowy ALIAXIN

ALIAXIN HYDRO LIFT ACTION. Najnowsza gama wypełniaczy dla uzyskania harmonijnych i utrzymanych w równowadze zabiegów estetycznych. Biorewolumetria , wolumetria twarzy z wyraźnym młodzieńczym konturem, uszlachetnienie symetrii twarzy, tonizacja skóry, elastyczność i hydratyzacja:   to estetyczne i lecznicze efekty zagwarantowane przez ALIAXIN.

ALIAXIN to także efekt naturalnego liftingu, łączy w sobie funkcję biologicznej stymulacji do precyzyjnej naprawy struktury kolagenu w skórze właściwej, TRZY ROŻNE OPATENTOWANE FORMUŁY SR , GP, FL.

ALIAXIN GP:

Szczególną cechą preparatu jest jego wyjątkowo długie działanie  struktura zapewnia opór degradacji enzymatycznej i oksydacji tkanek Gwarantuje wyśmienity efekt liftingu dla każdego typu zmarszczek .

Charakterystyka preparatu uzyskana jest dzięki połączeniu w jednolity komponent ( dwóch ciężarów molekularnych HA )  średniej i wysokiej masy cząsteczkowej usieciowanego kwasu hialuronowego Utrzymywanie się żelu w tkance to specjalna cecha opatentowanej formuły, która gwarantuje długotrwałe działanie i zadowalający efekt liftingu zmarszczek. 
Tę cechę uzyskano dzięki zmianie stopnia sieciowania  mieszanki kwasów hialuronowych o średniej i dużej masie cząsteczkowej.

Produkt doskonały do pielęgnacji miejscowych niedoskonałości urody twarzy i miejscowego zwiększania wolumetrycznych objętości obszarów twarzy, które są charakterystyczne dla jej trójwymiarowej natury.  (okolica jarzmowa i podjarzmowa, okolica nosowo-wargowa, kąciki ust,  okolica bródki), powierzchniowe zmarszczki średnie i głębokie .
Posiada doskonałą unikalną lepkość i plastyczność ułatwiającą pielęgnację wewnętrznych warstw skóry.
Preparat jest wyśmienicie tolerowany przez pacjentów łatwy w iniekcjach śródskórnych.   Wskazania do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów .


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – zabieg polega na śródskórnym wstrzykiwaniu niewielkich ilości leków lub innych substancji aktywnych. Stosowana jest do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, odmłodzenia, leczenie cellulitu, rozstępów, a także w profilaktyce łysienia. Mezoterapia igłowa jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, niweluje przebarwienia, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Przeciwwskazania do mezoterapii podzielić można na bezwzględne i względne:

Bezwzględne:
• ciąża i okres karmienia
• alergia na preparaty używane podczas zabiegu
• miejscowa infekcja wirusowa (opryszczka) bakteryjna lub grzybicza
• cukrzyca nieleczona
• skóra źle tolerująca iniekcje

Względne: przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych lub niesterydowych leków przeciwzapalnych (zazwyczaj zaleca się odstawienie tych leków na kilka dni przed zabiegiem) choroby nowotworowe i brak współpracy pacjenta.

Wskazania do zabiegu: biorewitalizacja, ujędrnienie, nawilżenie, odżywienie skóry, profilaktyka starzenia skóry, profilaktyka wypadania włosów, cellulit, rozstępy skórne, przerosłe blizny i keloid, przebarwienia skóry, regeneracja skóry na dłoniach.

Program zabiegów:
Faza lecznicza w zależności od rodzaju problemu: od 3 do 5 zabiegów co – 14 dni. Faza podtrzymująca: 1zabieg co 1-3 miesiące.

Zalecenia po zabiegu do 7 dni: unikać słońca, unikać sauny, wysiłku fizycznego, unikać innych zabiegów na obszary poddane mezoterapii, unikanie masaży, nie stosować szorstkich ręczników, przez kilka dni nie stosować kremów, nie pić alkoholu bezpośrednio po zabiegu.


Nici PDO

PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania, skóra w którą wprowadzimy nici PDO, staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.  Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa
  • infekcje wirusowe (opryszczka)
  • choroby drobnoustrojowe (np. katar)
  • gorączka